top of page

Poskytujeme komplexní realitní služby v oblasti prodeje, pronájmu a správy nemovitostí po celé ČR. 

Náš servis

“Majitelům nabízíme specializované poradenství při prodeji i pronájmu jejich nemovitostí.”

Neváhejte nás
nezávazně
kontaktovat:

Děkujeme za vaši poptávku.

Proč s námi?

1.
Prodej luxusních nemovitostí
Prodáváte nemovitost? Svěřte ji do rukou specialistů. Zdarma odhadneme její cenu a zajistíme kompletní prezentaci. Poté aktivujeme naši databázi zájemců a navrhneme Vám efektivní postup marketingu prodeje.

 

V první řadě klademe důraz na klienta. Proto našim zákazníkům podáváme maximum dostupných informací a garantujeme komplexní realitní servis. Zajistíme kompletní grafické i technické podklady, související finanční a hypoteční služby. V případě zájmu nabídneme také odborné konzultace s profesionály z našeho týmu.

2.
Pronájem nemovitostí
Nabízíme profesionální realitní služby při hledání příjemného bydlení. Součástí služby je nabídka požadovaných nemovitostí, realizace prohlídek, domluvení podmínek a uzavření nájemní smlouvy s právní podporou a předání nemovitosti.

 

 • Detail služeb v rámci pronájmu nemovitost

 • Zkonzultujeme s Vámi záměru pronájmu nemovitosti

 • Posoudíme nemovitost a navrhneme optimální cenu pronájmu

 • Postaráme se o nadstandardní marketing, profesionální nafocení Vaší nemovitosti a následnou nabídku v naší zákaznické síti a inzerci u našich prověřených partnerů

 • Po celou dobu prodeje či pronájmu Vám nabízíme konzultace a odborné poradenství

 • Zajistíme prohlídky se zájemci

 • Zajistíme konzultace s právníky

 • Účastníme se předání nemovitosti

3.
Správa

nemovitostí
Vlastníte investiční nemovitost a nechte se již o pronájem a správu nemovitosti starat vložte důvěrů a nemoviotost k nám a my se Vám o nemovitost a zisk postaráme.

 

 • Pohlídáme Vám nájemníka zda řádně platí

 • Hlídáme pravidelně stav vaši nemovitsoti

 • Poskytujeme právní servis

 • Vyhledáváme a vybíráme nové nájemníky

 • Nemovitost přebíráme a převáme v případě výměny nájemníků.

Naši makléři

Eva

Ahoj, já jsem Eva a pocházím z Teplic. Realitám se věnuji pátým rokem a v současné době pracuji jako realitní makléřka pro společnost JNCG Real Estate a.s., kam jsem se přesunula po dlouhé spolupráci s RK Bidli.  Specializuji se na prodej domů, bytů, pozemků i komerčních nemovitostí. Zakládám si na efektivním marketingu, dokonalé prezentaci nemovitostí a díky moderním nástrojům se mi daří prodávat nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. Mým největším úspěchem jsou stovky spokojených klientů, kterým jsem pomohla najít vysněné bydlení. Nejlepší odměnou jsou na konci každého příběhu pozitivní reference, které mi vždy udělají velkou radost. I to je důvod, proč svou práci dělám s nadšením a odhodláním.  Mou nejsilnější motivací je zlepšit lidem mínění o realitních kancelářích a vždy pro ně udělat něco navíc, aby se na mě obraceli s důvěrou jako doposud.

(e): eva.danyiova@jncg.eu

IMG-20221106-WA0004.jpg
AP2A0858.jpg

Pavel

Jmenuji se Pavel Džuban a jsem rodák z Mostu. Prodej realit pro mě není jen práce, ale hobby, který dělám s nadšením a pokorou. Svým klientům se vždy snažím splnit všechna přání, protože vím, že v záležitosti bydlení se kompromisy dělají těžko. Díky tomu se mi podařilo vybudovat síť spokojených klientů, kteří se mnou našli svůj vysněný domov. Svět realit mě vždy lákal. Dokonce tolik, že jsem přesedlal z dráhy profesionálního hráče fotbalu na dráhu realitního makléře. Lásku ke sportu mi ovšem zůstala. Díky tomu se mi daří nastavovat vysoké cíle a plnit vysoká očekávání mých klientů. Z fotbalové kariéry jsem si odnesl motivaci, odhodlání a týmového ducha, což mi pomáhá dotahovat realitní obchody do vítězného konce.

(e): pavel.dzuban@jncg.eu

Ondra

Jmenuji se Ondřej a nejvíce mě můžete vidět v Chomutově

a blízkém okolí. V realitách jsem již osmým rokem.

Nejvíce si zakládám na své preciznosti, pečlivosti a zodpovědnosti vůči klientům. Již jsem se svými klienty uzavřel přes 250 obchodů. 

V obchodě neznám slovo překážka a proto jsme s klienty vždy všechno dotáhli do úspěšného konce.

(e): ondrej.imr@jncg.eu

Imr foto.png
Munzarova.png

Marie

Vaše specialistka na poli prodeje a pronájmu nemovitostí, od bytů po developerské projekty.

(e): marie.munzarova@jncg.eu 

Jak to funguje?

1.
2.

3.

4.

5.

Sjednání schůzky

Stanovení ceny

nemovitosti

Hledání vhodného klienta

Právní servis

Předání nemovitosti

bottom of page