top of page

JSME TU PRO VAŠE
POTŘEBY

| SPOLEHLIVÝ PARTNER V ČASECH NEJISTOTY

LEGAL INKASO

O inkasu

Pomůžeme Vám konsolidovat Vaše úvěry, poradíme jak strukturovat splátky dluhu, aby nerostly úroky a náklady. Nastavíme s Vám splátkový kalendář, aby splácení dluhu nebyla past.

LEGAL INKASO

O pohledávkách

Vymáhání nemusí být hned cesta k exekuci. Prioritou je u nás zaplacený dluh, nikoli zničený život klientů. Proto pomáháme věřitelům i dlužníkům. 
 
Pro své klienty, kteří nezvládají vymáhat své pohledávky, zabezpečujeme veškeré služby s tím spojené, včetně upomínkového servisu, výkupu nemovitostí nebo půjčky. Jsme aktivní jak v oblasti správy pohledávek, tak v oblasti jejich odkupu. 

Naše společnost

Dostali jste se do dluhové pasti?

I s tím vám pomůžeme!

Chcete s námi spolupracovat?

Snímek obrazovky 2022-12-14 v 17.45.09.png

Ing. Radek Balon

Jednatel/ CEO Legal Inkaso

Jednatel společnosti LEGAL INKASO, má na starosti chod společnosti v oblasti efektivního vymáhání pohledávek a úzké spolupráce se skupinou De Vries Group.

 

Radek Balon, vystudoval ekonomickou fakultu VSB v Ostravě. Dlouhodobě se pohybuje v oblastní efektivní správy, vymáhání pohledávek a to zejména ve střední Evropě. Své bohaté zkušenosti získal v oblasti vymáhání i ve Španělsku a Gruzii, kde úspěšně vedl mezinárodní inkasní agenturu De Vries Justitia.

Peníze jsou jen nápad.

(Robert T. Kiyosaki americký investor)
 

bottom of page