top of page

JSME TU PRO VAŠE
POTŘEBY

| VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER
VE SVĚTĚ PŮJČEK

CREDIT

ÚVĚRY

Peníze přináší domov, zázemí a klid. Pokud se ale ocitnete ve finanční tísni kvůli nečekaným finančním výdajům,  jsme tu my, abychom Vám v takových případech pomohli.

CREDIT

úvěrech

Jsme společnost, která pomáhá plnit sny našim klientům. Poradíme vám, jaký typ úvěru je pro vás nejvýhodnější, jak zvládnout jeho splácení a nebo jak uskutečnit vaše podnikatelské plány. Vy stanovíte své cíle a záměr - my vám toho pomůžeme dosáhnout.

Tři nosné pilíře úvěrové strategie

Podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr se zajištěním

Zprostředkování podnikatelského úvěru

Reference | případové studie

Mít vlastní kavárnu, dělat kávu poctivě, pro každého, od espressa třeba přes turka až k flate white, to vše byl můj sen a s JNCG jsem si ho mohl splnit. Našli pro mne rychlé řešení a vymysleli finanční podmínky, které mi dovolili začít a nebát se příliš vysokých úroků.

Za mne je doporučuji a kávu u mne mají doživotně zdarma!

Lukáš Nedoma | Barista ve vlastní kavárně
barista

Chcete s námi spolupracovat či investovat v oblasti úvěrů?

Vojta Marek.jpg

Vojtěch Marek

Člen představenstva / obchodní ředitel divize Credit a Real Estate

Člen představenstva skupiny JNCG Real Estate a.s. a JNCG Credit a.s. Ve skupině je zodpovědný za řízení, rozvoj a činnost obchodních příležitostí.   

 

Vojtěch Marek před příchodem do skupiny JNCG působil v sektoru zprostředkování nákupu a prodeje neveřejných realit. Má bohaté zkušenosti z obchodního prostředí, v různých businessových odvětvích. Ve společnosti JNCG působí již od jejího zrodu.

Peníze jsou jen nápad.

(Robert T. Kiyosaki americký investor)
 

bottom of page