top of page

JSME TU PRO VAŠE
POTŘEBY

| SPOLEHLIVÝ PARTNER V OBLASTI 
INVESTIC

INVESTICE

Pro naše klienty vyhledáme vhodné formy investic a pomůžeme jim vytvořit vhodně diverzifikované portfolio s dlouholetým růstovým potenciálem. 

INVESTMENT

investicích

Našim klientům ukážeme, že investování je nejlepší způsob, jak zhodnotit své peníze. A u nás není investování jen pro lidi s finanční hotovostí! Investování je zejména o efektivním zhodnocení movitých a nemovitých prostředků. Pomůžeme Vám zorientovat se v nabídce investičních produktů skupiny. 

Chcete spočítat, jak můžete zhodnotit
Vaše úspory?

Investice do dluhopisů
Spolu s akciemi tvoří dluhopisy nejvíce využívané cenné papíry. Cílem je získání kapitálu pro financování podnikatelské činnosti na straně emitenta, který dluhopisy vydává. Pro druhou stranu jsou dluhopisy ideálním způsobem investování. Všechny dluhopisové operace podléhají v České republice zákonu č. 190/2004.

Investice zajištěná nemovitostí
Jedná se o ideální investiční produkt s vysokou mírou zajištění. S námi můžete investovat do podnikatelských projektů se zajímavým finančním potenciálem a můžete dosáhnout výnosu až 7,5 % ročně. Tento typ investice je vhodný jako doplnění investičních aktivit nebo v případě, že klient potřebuje své investice diverzifikovat. 


 

Reference | případové studie

Jsem majitelem malého pivovaru a potřeboval jsem, jako mou pojistku na horší časy, část zisku financovat. 

V JNCG mi skvěle poradili a dávají na mou investici pozor, jako by byla jejich.

Petr Sládek | Majitel pivovaru
Pivovarský stroj

Chcete s námi spolupracovat či investovat?

Filip_brodsky.jpg

Filip Brodský

Člen dozorčí rady/  ředitel pro externí financování skupiny JNCG

Ředitel pro externího financování skupiny JNCG,  zodpovídá za řízení, rozvoj a činnost obchodních příležitostí v oblasti externího financování.

 

Filip Brodský je nadšený investor do nemovitostí. Bohaté zkušenosti z finančního světa předává také klientům v rámci majetkového a investičního poradenství ve skupině 4fin.

Peníze jsou jen nápad.

(Robert T. Kiyosaki americký investor)
 

bottom of page